Літня школа особистісного розвитку. Четвертий день

Ось і завершився четвертий день у Літній школі особистісного розвитку Мукачівського державного університету. Учасники в невимушеній атмосфері мали змогу продовжити роботу над особистісним розвитком. Сьогоднішній день був спрямований на те, щоб вони в майбутньому вміли знаходити різні можливості для розв’язання тих чи інших ситуацій та могли досягати успіху й професійного зростання. Все це було проведено у вигляді тренінгу, що сприяло кращій комунікації дітей та викладача.

Потім учасники прийняли активну участь в економічному квесті, під час якого мали змогу перевірити свої знання з економіки.

Також учні мали можливість спробувати себе в ролі бармена, взявши участь у майстер-класі «Шарові напої».