21 травня 2019 року в Мукачівському державному університеті було проведено  І студентську науково-практичну конференцію «Нова українська школа: стратегія розвитку особистості», яку організував  колектив наукового студентського гуртка «Перспективи  освітньо-педагогічної науки», що діє  на базі кафедри теорії та методики початкової освіти.

На конференції велися дискусії щодо інтеграції  ігрової та навчальної діяльності в сучасній освіті, актуальних проблем інклюзії, розвитку особистості дитини в умовах сім’ї та освітніх інституцій.

Учасниками конференції були студенти Мукачівського державного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, Ужгородського національного університету.

Доповіді студентів на пленарному та секційних засіданнях дали змогу висвітлити проблемні питання та зробити відповідні висновки щодо перспективи розвитку особистості молодшого школяра в умовах Нової української школи.

Категорії: Кафедра теорії та методики початкової освіти