МДУ на консорціумі університетів!

Ректор Мукачівського державного університету Тетяна Щербан та перший проректор Володимир Гоблик представили заклад на міжнародному консорціумі університетів, який вже вчетверте організували в УжНУ. Тема цьогорічного заходу – «Співпраця університетів та місцевих громад у реалізації спільних проектів й ініціатив». Участь у розширеному засіданні взяли півсотні представників 15 університетів – не тільки з України, а й Словаччини, Чехії, Угорщини, Румунії, Хорватії та органів самоврядування,  аби обмінятися досвідом співпраці у реалізації спільних проектів та ініціатив. Також учасники обговорили вектори міжінституційної співпраці у сферах академічної мобільності, наукових досліджень, технологічних розробок та інновацій, підвищення конкурентоспроможності на національному та міжнародному освітніх ринках.