Мукачівський державний університет розширює міжнародну співпрацю в галузі освіти і науки

15 травня 2019 року до Мукачівського державного університету з робочим візитом прибули делегації Університету прикладних наук ім. Вітольда Пілецького в м. Освенцім (Польща) та Полiтехнiчного інституту Їглава (Че́ська Респу́бліка).

Метою зустрічі було об’єднання зусиль у вирішенні завдань і проблем в навчально-методичній, науково-дослідній та виховній роботі, обмін досвідом, впровадження інноваційних освітніх технологій.

Під час зустрічі обговорювалися питання наукової та освітньої діяльності вузів, зокрема: проведення спільних наукових досліджень; обмін досвідом, обмін практиками; обмін науковими працівниками і студентами, включаючи проходження стажування як студентів, так і викладачів; організація спільних наукових форумів; підготовка спільних наукових публікацій; участі в освітніх проектах, що становлять взаємний інтерес.

В рамках зустрічі було визначено основні вектори співпраці та підписано відповідні Угоди про наукову, освітню та культурну співпрацю, а саме:

• між Мукачівським державним університетом (Україна) та Полiтехнiчним інститутом Їглава (Чеська Республіка);
  • між Мукачівським державним університетом (Україна) та Університетом прикладних наук ім. Вітольда Пілецького в м. Освенцім.