Міжнародний флешмоб «Великий Шевченко» : МДУ передає естафету!

9 березня виповнюється 205 років від дня народження Т.Г. Шевченка. Тарас Григорович Шевченко – великий поет, вічний вогонь, який ніколи не згасне в серцях українського народу. Твори Великого Кобзаря сіють зерна світла й добра, без них не можна уявити української літератури, культури, України!

У своїй творчості поет сягнув світового рівня. Його твори перекладено багатьма мовами світу.

Вшановуючи пам`ять Великого Кобзаря, засвідчуючи своє  визнання та любов до творчості Генія українського народу,  студенти 1 курсу Мукачівського державного університету Бондарєва Д., спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», Козлік Роза, спеціальність «Музеєзнавство та пам`яткознавство», за участю працівників Наукової бібліотеки МДУ  приєдналися до Міжнародного флешмобу.

Бондарева Діана прочитала уривок вірша великого генія біля пам`ятника Т.Г. Шевченка (ЗОШ №2) та передала естафету Козлік Розі, яка декламувала вірш біля пам`ятника Т.Г. Шевченка, що біля МДУ. Передаємо естафету учням НВК «Первоцвіт», м. Мукачево!

Категорії: Наукова бібліотека МДУ, кафедра філологічних дисциплін та соціальних комунікацій