Мукачівський державний університет долучився до Міжнародної акції «Година Землі»

Година Землі – це міжнародна акція, ініційована Всесвітнім фондом природи WWF, під час якої люди, організації та комерційні установи на одну годину вимикають зайве освітлення й електроприлади як символ їх єднання і прихильність до збереження планети.

Вперше Година Землі була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році. Вона стартувала у Сіднеї. Тоді рівно на годину погасли вогні у понад 2 млн будинків і підприємств як демонстрація своєї позиції щодо зміни клімату.

Захід спрямовано насамперед на те, щоб привернути увагу до екологічних проблем Землі (наслідків зміни клімату, згубної людської діяльності тощо), змусити людей задуматися і зупинити деградацію природного середовища планети.

Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році, тоді до неї долучилися більше 50 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава, Кривий Ріг та інші.

У 2018 року Наукова бібліотека Мукачівського державного університету також приєдналася до акції: підготовлена віртуальна виставка «Екологічне виховання. Енергозбереження», на якій представлено літературу, що висвітлює актуальні питання управління енергоефективністю, збереження навколишнього середовища, розглядаються  наслідки впливу діяльності людини на довкілля. http://msu.edu.ua/library/all-news-announcements/page/9/

Цього року Година Землі відбудеться 30 березня 2019 року о 20:30. Тема кампанії – Connect2Earth (“Злови зв’язок з Землею”) – підкреслює, що людству потрібно відновити втрачений контакт із планетою. Тому, запрошуємо всіх  небайдужих до нашої планети доєднатися до глобального руху і внести свій вклад у збереження ресурсів і біорізноманіття Землі.

Мукачівський державний університет долучився до Міжнародної акції «Година Землі» та закликає мешканців міста Мукачева приєднатися до флешмобу «Година у темряві». В рамках кампанії планується відключення освітлення на годину.

Реєструйте свою підтримку Годині Землі! #Connect2Earth🌍 #ГодинаЗемлі

Категорії: Наукова бібліотека МДУ