Мукачівський державний університет проводить підготовку молодших бакалаврів

Мукачівський державний університет отримав Ліцензію на підготовку фахівців вищої освіти освітнього ступеня «Молодший бакалавр» за  спеціальностями  013 «Початкова освіта», 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та 051 «Економіка».

Вступ на молодшого бакалавра проводиться на базі повної загальної середньої освіти за результатами ЗНО з 2 предметів (1-й – українська мова і література; 2-й – з двох предметів на вибір, відповідно до обраної спеціальності):

Шифр і назва галузі знань Код і назва спеціальності

(спеціалізації)

2-й конкурсний предмет ЗНО
01 Освіта/Педагогіка 013 Початкова освіта Українська мова та література
Історія України або біологія
02 Культура і мистецтво 029 Інформаційна, бібліотечна  та архівна справа Українська мова та література
Історія  України або географія
05 Соціальні та поведінкові науки 051 Економіка Українська мова та література
Історія України або географія

У 2019 році підготовка молодших бакалаврів проводиться виключно за рахунок коштів фізичних осіб.

Детальну інформацію щодо особливостей вступу до Мукачівського державного університету  можна отримати в Приймальній комісії (вул. Ужгородська, 26)  або за телефонами: (03131) 2-40-20, 2-11-09, +380505341749.

Просимо слідкувати за новинами на головній сторінці сайту Університету!

Категорії: Приймальна комісія