МУКАЧІВСЬКИЙ НВК №6 ПРИЄДНАВСЯ ДО СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОГО КОНКУРСУ МДУ

Протягом квітня проходили зустрічі викладачів кафедри психології та студентів наукового товариства “Наука майбутнього” Мукачівського державного університету з старшокласниками Мукачівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” №6, на яких обговорювались особливості соціальної дії особистості в житті суспільства. Учням школи було презентовано номінації конкурсу для молоді «Соціально-психологічні особливості медіа-маркетингу».

У заходах брали участь учні 9-11 класів, які продемонстрували свої проекти. Роботи, представлені до конкурсу вразили своєю індивідуальністю, новизною світосприйняття, фантазією.

Найкращі роботи в номінаціях «Соціальний текст» та «Соціальний постер» будуть оголошені 15 травня 2019 року.