Найкращі книги для розвитку, мотивації та продуктивності

Для того, щоб  не гаяти час на літніх канікулах, а зайняти себе корисною справою та почати вдосконалюватися, представляємо вам список пізнавальних книг, які мотивують.

Наполеон Хілл  «Думай та багатій»

Якщо ви хочете дізнатися, як подолати всі перешкоди і досягти успіху, прочитайте цю чудову книгу. У ній ви знайдете чіткий план того, як досягти успіху в житті.

Джек Кенфілд «Правила успіху»

Книга «Правила успіху» – легендарна класика, яка допомогла 500 000 читачів досягти успіху як у бізнесі, так і в особистому житті! Стратегія позитивного мислення допоможе вам чітко сформулювати, що саме ви хочете отримати від життя, і розповість, як цього досягти.

Роберт Кійосакі «Багатий тато, бідний тато»

Юний Роберт Кійосакі прийняв близько до серця повчання свого багатого батька про те, що “бідні та середній клас працюють за гроші, а багаті змушують гроші працювати на себе”. Дотримуючись цього принципу, він став фінансово незалежним у віці 47 років, тобто міг більше не працювати все життя.

Гарі Вайнерчук  «Інформаційний удар. Як зробити, щоб у шумному медіасвіті почули саме тебе»

Вайнерчук показує виграшну комбінацію ударів, яка не дає конкурентам жодних шансів випередити вас. Ви зможете розробити високоякісний контент, який буде прекрасно адаптований до конкретних соціальних медіаплатформ (Facebook, Instagram, Twitter, Tumblr і ін.) і мобільних пристроїв.

Гай Кавасакі  «Мистецтво старту»
Гай Кавасакі є засновником і директором компанії Garage Technology Ventures, що займається венчурним фінансуванням, а також власником оригінального новинного сайту Truemors.com. Кавасакі також відомий по всьому світу завдяки проведенню семінарів та лекцій. Автор пропонує ознайомитися зі світом бізнесу і зрозуміти, як саме ви можете вдосконалити світ.

Роберт Чалдіні  «Психологія впливу»
Немає сумніву, що ця книга не тільки займе гідне місце в бібліотеці соціального психолога, але й допоможе в роботі менеджерів, педагогів, політиків та усіх, хто за родом діяльності повинен переконувати та впливати.