Партнерство між Мукачівським державним університетом та Університетом політехніки Їглава (Височина, Чехія)

Делегація Мукачівського державного університету у складі ректора Тетяни Щербан, першого проректора Володимира Гоблика та начальника відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Ярослави Дем’ян відвідала Університет політехніки краю Височіна в місті Їглава.

Основною темою дводенної робочої програми було обговорення конкретних проектів в галузі педагогічної освіти, соціальних послуг і туризму, а також встановлення контактів між співробітниками Мукачівського державного університету та Університету політехніки в місті Їглава.

В рамках зустрічі було визначено основні вектори співпраці, а саме, можливості навчання за програмами мобільності та програмами подвійних дипломів.

Визначено, що тісною співпрацею стане підготовка спеціалістів в галузі туризму, інженерних та економічних наук. Зокрема, проходження практики студентами Мукачівського державного університету на базі чеських баз практик, участь у роботі літніх шкіл в Їглаві, проведення професійного стажування студентів у краї Височіна, організація спільної міжнародної туристичної практики та створення нових турмаршрутів.

Варто відзначити, що МДУ  приділяє велику увагу міжнародній співпраці.