ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА В СИСТЕМІ ФАХОВОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ ЕКОНОМІКИ

Суспільство доручає педагогу своє майбутнє і, звичайно, чекає від нього застосування найефективніших методів і форм навчання основам наук. Від рівня професійної компетентності вчителя залежить якість підготовки молоді, яким жити й працювати в інформаційному суспільстві, створювати економіку знань, набувати конкурентних переваг.

Cтуденти 3 та 4 курсів напряму підготовки «Професійна освіта. Економіка» Мукачівського державного університету проходять педагогічну практику на базі Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №13. Педагогічна практика сприяє адаптації студента до професійної діяльності, формує професійну культуру та компетентності майбутнього вчителя економіки.

Адже, підготовка висококваліфікованих фахівців була й залишається найважливішим завданням вітчизняної вищої педагогічної школи.

Категорії: Кафедра обліку і оподаткування та маркетингу