Повідомлення

У деяких засобах масової інформації розповсюджено недостовірну та неперевірену інформацію щодо «мертвих душ» у гуртожитку Мукачівського державного університету на вулиці Філатова, 16.

Офіційно повідомляємо, що відповідно до вимог чинного законодавства організацією виборів навчальний заклад не займається.  Ці  питання покладаються на окружні та дільничні виборчі дільниці, які відповідно до Державного реєстру виборців формують списки та надсилають запрошення виборцям.

Організація і порядок голосування виборцями у день виборів покладається безпосередньо на дільничні виборчі комісії, окружну виборчу та Центральну виборчу комісії.

Мукачівський державний університет жодного списку виборців не готував і нікому не надавав, офіційно з приводу цього ні окружна виборча комісія № 69, ні дільнична виборча комісія № 210284 до навчального закладу не звертались.

На сьогоднішній день у гуртожитку по вулиці Філатова, 16 проживає 196 осіб; 99 осіб, зареєстрованих за даною адресою, мають право приймати участь у виборах, оскільки  їм виповнилося 18 років.

Станом на 26 березня 2019 року з гуртожитку було виселено 27 осіб у зв’язку із закінченням навчання або з інших підстав, стосовно яких ще триває процедура зняття їх з реєстрації.

Адміністрація Мукачівського державного університету