Студенти Мукачівського державного університету спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування», закінчивши перший курс магістратури в МДУ, продовжили навчання у партнерському вузі – Сопотській вищій школі (Польща).

Звісно, студенти повинні мати  багато терпіння і витримки, прикласти чимало зусиль, щоб не чкурнути на море!!! Так, саме на море. Тому, що партнерський вуз знаходиться за 15 хвилин від моря.

Але ми щиро радіємо за студентів, що вони мають можливість вчитись, подорожувати, відпочивати і ставати мудрішими.

Самі ж студенти дуже задоволені даною програмою і пишуть відгук:

PS: На цей раз наша сесія влітку. Багато хто з нас працює, і наша сесія перетворюється у відпустку в Польщі.

Так, слово сесія не приваблює. Та Польща (Сопот, Гданськ, Гдиня) – дуже! Хоч і більшу частину дня ми проводимо на парах, та ми дуже раді, що маємо можливість поєднувати навчання і відпочинок.

Що можна сказати про навчання? Пари проходять досить цікаво, з використанням новітніх технологій, що значно покращує якість викладання та сприйняття матеріалу.

І найголовніше, що кожен з нас черпає багато нового для себе. Всі ми дуже  різні, і нас багато, та  ми тримаємось дружньо.

І трохи світлин, для гарного настрою!!!

Звісно, як же бути неподалік моря і не пробігтись по піску і насолодитись літом!!!