П’ятий день Літньої школи особистісного розвитку в Мукачівському державному університеті

П’ятий день Літньої школи особистісного розвитку добіг кінця. Що ж він дав нашим учасникам? В першій половині дня вони продовжили розвивати свої комунікативні здібності та вміння спілкуватися англійською мовою. Заявлена тема тренінгу була цікавою для учасників. Саме тому під час майстер-класу всі були активними, емоційними і швидко включилися в діалог. Після цього учасники відвідали психологічний тренінг, який тісно пов’язаний з вчорашнім заняттям. Діти вивчили та проробили нюанси спілкування, погралися в психологічні ігри, в яких і використали здобуті знання.

В другій половині дня з учаниками був проведений КВЕСТ по місту. Завдання квесту носили цікавий, пізнавальний та жартівливий характер. Заохочувальним сюрпризом було морозиво в кінці маршруту та майстер-клас «Створення власної реклами».