Рядки, що надихають…

Бо дивна річ:

людина кожна якоюсь мірою поет…

М. Рильський

У рамках відзначення Всесвітнього дня поезії з метою популяризації українського поетичного слова 21 березня 2019 року серед студентів педагогічного та гуманітарного факультетів Мукачівського державного університету відбувся конкурс авторської поезії «Рядки, що надихають…». Організатором заходу став педагогічний факультет спільно з Науковою бібліотекою МДУ.

Літературний конкурс – можливість для авторів–початківців заявити про себе! 13 студентів Мукачівського державного університету показали свою творчість, натхнення і талант, продемонстрували рівень поетичної та виконавської майстерності.

Талановиту молодь оцінювало компетентне журі, до складу якого ввійшли:

• Рибар Тетяна Стефанівна – член спілки письменників України, голова Мукачівського літературного об’єднання «Рідне слово» (голова журі).
  • Дворниченко Віктор Васильович – письменник, журналіст, редактор газети «Мукачево», Лауреат Мукачівської міської премії імені Олександра Духновича 2018року (член журі).
  • Бегун-Трачук Лариса Олександрівна – Лауреат премії Юрія Мейгеша, член Мукачівського літературного об’єднання «Рідне слово» (член журі).

Кожен виступ учасників зачаровував своєю оригінальністю, неповторністю, відвертістю.

Членам журі було нелегко визначитися з вибором.

За результатами конкурсу переможці нагороджені грамотами та призами:

• Короткова Тетяна (ММ-1) – І місце;
  • Петах Валерія (ДО-1сп) – ІІ місце;
  • ШелельоАнтоніна (ПО-4) – ІІІ місце.

Оригінальністю задуму вразили журі та глядачів Попович Мар’яна (ДО-1сп) та Ковач Ангеліна (ДО-3).

Ознайомитися з авторськими віршами наших студентів можна на сторінці наукової бібліотеки МДУ в рубриці «Спроба пера».

Бажаємо переможцям та учасникам конкурсу натхнення та нових звершень!

Категорії: Наукова бібліотека МДУ, педагогічний факультет