Тест “Що означає Ваш улюблений колір”

Ваш улюблений колір відображає Вашу індивідуальність. Він може також розповісти про ваше самопочуття, настрій, душевний стан. Дослідження показали, що людина, правильно підбираючи для себе кольорову гаму, може збільшити продуктивність роботи, створити комфортну обстановку.

Пропонуємо Вам обрати зі списку, який включає 12 кольорів, два кольори, які найбільше Вам подобаються. Один колір Ви обираєте у тесті зі списку (який найбільше подобається), а другий – запам’ятовуєте. Кожен колір відповідає конкретному аспекту індивідуальності.

Важливо робити вибір швидко, не витрачаючи велику кількість часу на обмірковування. Не асоціюйте кольори з одягом, або кольоровою гамою будинку, або з чимось іншим – просто вирішіть для себе, які кольори Вам подобаються більш за все.

Особистість кожного з нас дуже суперечлива. В одній ситуації людина може бути дружелюбною, комунікативною, а в іншій – замкнутою.

Колірний тест заснований на впливі кольору на людину. Наприклад, було досліджено, що люди, які володіють гарячим темпераментом, потрапивши у приміщення, стіни якого пофарбовані в рожевий колір, дуже швидко заспокоюються, розслабляються. А виробники продуктів харчування та гігієни навіть використовують знання про вплив кольору на людину для пакування товарів.

Тест на визначення кольору – це приклад того, як просто створити ілюзію наукового підходу до оцінки особистісних характеристик. Це зразок стереотипного підходу до оцінки особистості – наприклад, багато людей вважають, що люди, які обирає червоний колір, зазвичай запальні, егоїстичні. А ті, хто обирає зелений колір, зазвичай, спокійні, врівноважені. Ці стереотипні характеристики ми нерідко використовуємо для опису різних людей за допомогою фразеологізмів: «бачити все в рожевому кольорі», «зелений від заздрощів», «як біла ворона», «сірий настрій» тощо.

Тому пропонуємо Вам пройти міні-тест і обрати свої два улюблені кольори.

Тест знаходиться тут: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScKgz1G-Hjwm432NMbgzI62wOX8KgwJZPIkuhhTfyecHJ2SbA/viewform?usp=sf_link

Інтерпретація результатів відбувається відразу після проходження тесту.