Урочисте вручення дипломів!

02 березня 2019 року в Мукачівському державному університеті відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам педагогічного факультету заочної форми навчання освітнього ступеня «Бакалавр» (скорочена програма підготовки).

З вітальним словом до присутніх звернулася ректор Мукачівського державного університету, доктор психологічних наук, професор Щербан Тетяна Дмитрівна, яка привітала випускників з початком нового етапу їхнього життя та побажала успішної кар’єри.

На урочистій церемонії вручення дипломів випускників привітали декан педагогічного факультету, кандидат педагогічних наук Попович Оксана Михайлівна, завідувачі випускових кафедр:  доктор педагогічних наук, професор Товканець Ганна Василівна; доктор педагогічних наук, професор Попович Наталія Михайлівна; кандидат педагогічних наук, доцент Качур Мирослава Михайлівна.

Студентка спеціальності «Початкова освіта» Костан Ірина від імені всіх випускників щиро подякувала керівництву та викладачам університету за сумлінну працю та життєві настанови.

Захід супроводжувався яскравою концертною програмою. Викладачі кафедри педагогіки музичної освіти і виконавського мистецтва Михайло Біланин та Дмитро Човрій, випускник магістратури Віталій Горват та студентка-першокурсниця Адріана Борисова вразили присутніх душевними, чуттєвими композиціями.