До уваги вступників спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) у 2018 році!!!

Міністерством освіти і науки України оприлюднені Умовами прийому до вищих навчальних закладів України в 2018 році.
Відповідно до Умов прийому для вступу на перший курс для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти для спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) вводиться творчий залік (творчий залік – форма вступного випробування, яка передбачає визначення достатності рівня творчих здібностей вступника).
Творчий заліку є допуском до конкурсного відбору і його можна буде скласти заздалегідь з лютого по 26 липня. Бал за творчий залік не буде враховуватись у конкурсному відборі (який проводиться за трьома сертифікати ЗНО – українська мова та література, історія України, іноземна мова/математика).
Також інформуємо вступників, що у 2018 році для вступу на перший курс приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 і 2018 років, крім сертифікату з іноземної мови. Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови (англійської, французької, німецької або іспанської) приймається лише 2018 року.
Просимо вступників до Мукачівського державного університету звернути увагу на перелік конкурсних предметів для вступу, свідомо і обґрунтовано підійти до вибору предметів ЗНО необхідних для конкурсного відбору та вчасно зареєструватись для проходження ЗНО.