Викладачі Мукачівського державного університету пройшли тренінг з формування та вдосконалення особистісних якостей «Управлінська комунікація»

Навик комунікації та ефективних переговорів є основним навиком ХХІ століття. Лідер в сучасному світі повинен вміти налагоджувати контакт, «запалювати словом» та мотивувати  команду до дій, вміти переконувати партнерів.

Викладачі Мукачівського державного університету під керівництвом досвідчених тренерів з міжнародною сертифікацією ТОТ European Столяренко Олени та Лехновської Тетяни пройшли тренінг «Управлінська комунікація», який складався з 3 модулів:

Модуль 1. «Ефективні переговори» 26.01.2019 р.

Модуль 2. «Публічний виступ» 16.02.2019 р.

Модуль 3. «Подолання конфліктів» 17.02.2019 р.

Тренінг проходив у форматі великої кількості практичних вправ, кейсів, цікавого процесу навчання, спрямованого на усвідомлення, актуалізацію, формування та вдосконалення особистісних якостей, необхідних у ситуаціях взаємодії з співрозмовниками та навчання вмінню будувати процес спілкування, враховуючи стан, інтереси та цілі іншої особистості.

Учасники тренінгу висловлюють щиру вдячність тренерам за надану унікальну можливість підвищити рівень знань, умінь і навичок ведення ефективних переговорів, ораторського мистецтва та різних стратегій вирішення конфліктів.

Категорії:  Кафедра теорії та методики дошкільної освіти