Виставка-ярмарок творчих робіт до Пасхальних свят

Писанки стали головним атрибутом і невід’ємною окрасою Великодньої виставки-ярмарку, яку традиційно організовує педагогічний факультет МДУ. Свої роботи представили студенти спеціальностей «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта» освітнього ступеня «Бакалавр».

Організатори заходу: старший викладач кафедри теорії та методики початкової освіти Майборода І.Е. і старший викладач кафедри теорії та методики дошкільної освіти Микуліна А.К.

На столах – барвисте розмаїття пасхальних композицій. Окрім вже звичних писанок, крашанок, дряпанок, приваблюють своєю різноманітністю і яйця, декоровані блискітками, оздоблені орнаментами з ниток, бісеру, вишивкою, аплікацією. Немає меж творчої фантазії  майбутніх педагогів!

А для тих, хто хотів навчитися цьому ремеслу, майстер-клас провели працівники музею прикладного мистецтва Закарпаття МДУ разом зі студентами 1-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта». Глядачі із задоволенням долучилися до вивчення сучасних тенденцій у створенні та декоруванні писанок.

Категорії: кафедра теорії та методики початкової освітикафедра теорії та методики дошкільної освіти