Зустріч студентів Мукачівського державного університету з відомим закарпатським письменником Михайлом Рошком

14 березня 2019 року до Наукової бібліотеки МДУ завітав надзвичайно цікавий, самобутній закарпатський письменник Михайло Рошко.

Рошко Михайло Михайлович – закарпатський письменник, журналіст, декан факультету іноземної філології Ужгородського національного університету, член правління Закарпатської організації Національної спілки письменників України, лауреат літературної премії ім. Ф. Потушняка.

Зустріч вдалась… Тепла, відверта розмова студентів із автором, який поділився порадами з власного досвіду, як бути щасливим та успішним, розкрив секрети написання творів, які запам’ятовуються надовго. Студентів цікавило все…

Щиро вдячні Михайлу Михайловичу за змістовну зустріч, за можливість поспілкуватися. Бажаємо натхнення для написання нових творів!
Чекаємо нових зустрічей!

Категорії: Наукова біблотека МДУ, Кафедра англійської філології та методики викладання іноземних мов