Зустріч з роботодавцями. Заклад позашкільної освіти як майбутнє місце роботи

Вже зовсім скоро для студентів четвертого курсу спеціальностей Професійна освіта (Дизайн) і Конструювання та технології швейних виробів завершиться важливий етап здобуття вищої освіти за освітнім ступенем «бакалавр» та постане питання працевлаштування за спеціальністю. У допомогу студентам щодо самовизначення з першим робочим місцем викладачі структурного підрозділу «конструювання та технологій швейних виробів» кафедри ЛП і ПО організували екскурсію в навчально-виховний заклад позашкільної системи освіти – Мукачівський центр дитячої та юнацької творчості (МЦДЮТ).

Заступник директора з навчально-виховної роботи Готюр Лариса Богданівна ознайомила студентів з особливостями організації навчально-виховного процесу МЦДЮТ  та детально розкрила зміст гурткової роботи; зазначила перелік нормативних документів, що регламентують роботу даного навчального закладу; наголосила на основних завданнях та професійних цінностях викладача – керівника гурткової роботи.

Студенти мали нагоду відвідати заняття гуртківців, на яких поспілкувалися з педагогами та учнями. Керівники гуртків поділилися досвідом роботи з творчо обдарованими дітьми та специфікою гурткової роботи за різними напрямками.

Слід відмітити надзвичайно позитивну та дружелюбну атмосферу, яка панувала в навчальних класах, відкритість і доброзичливість викладачів та дітей – вихованців МЦДЮТ. Саме така атмосфера сприяє створенню естетичних та позитивно заряджених робіт, розвитку креативних здібностей й розкриттю творчого потенціалу обдарованої молоді. Студенти отримали море позитивних емоцій від проведеного часу в стінах МЦДЮТ, а декотрі загорілися ідеєю стати частинкою цього дружнього колективу…

Категорії: Кафедра легкої промисловості