Усвідомлений вибір – упевнений крок в успішне майбутнє!

Вибір майбутньої професії – один із перших вагомих  кроків, які доводиться робити випускникам школи. Більшість робить вибір на користь престижності професії, можливості гарно заробляти, і лише в окремих випадках пріоритетом є особиста зацікавленість майбутнім фахом.

Ви отримали диплом бакалавра з обраного фаху,  проте любов до дитини відчуваєте як власне внутрішнє і головне покликання,  тому вирішили опанувати нову спеціальність?

Плануєте продовжити навчання й отримати освітній ступінь магістр  чи хочете отримати ступінь магістра за новою спеціальністю?

Мрієте розбудовувати Нову українську школу, ввести дитину у сучасний соціум, навчити її жити, творити й перемагати в реальних життєвих умовах,  формувати успішне й творче майбутнє покоління?

Кафедра педагогіки дошкільної та початкової освіти запрошує  Вас на навчання за такими освітньо-професійними програмами:

Дошкільна освіта

Початкова освіта

Освітні, педагогічні науки (Управління закладами світи)

Тож зробіть свій упевнений крок в успішне майбутнє!

Будемо раді бачити Вас серед студентів  Мукачівського державного університету!

Категорії:  Кафедра педагогіки дошкільної та початкової освіти