Науково-практичний семінар «Школа майбутнього вчителя»

17 квітня 2019 року кафедрою теорії та методики початкової освіти було проведено науково-практичний семінар «Школа майбутнього вчителя». Участь у заході взяли викладачі кафедри, студенти груп ПО-4 і ПО-2сп, під керівництвом Ліби Оксани Миколаївни і Горват Мар’яни Василівни.

Учасники семінару  у своїх доповідях акцентували увагу на нових підходах до навчання учнів молодшого шкільного віку, висвітлили особливості організації освітнього процесу в НУШ та підготовки майбутніх вчителів до впровадження педагогічних проектів «На крилах успіху», «Крок за кроком», «Інтелект України». Всі виступи були доповнені практичними рекомендаціями.

Вчитель початкових класів Мукачівської ЗОШ I-III ст. №13 Маняк М.М. провела майстер-клас, на якому запропонувала студентам виконати завдання з дисциплін «Еврика», «Навчаємось разом», «Людина і світ». Семінар сприяв розширенню знань студентів про освітній процес в НУШ та мотивував їх до професійного розвитку.

Категорії: кафедра теорії та методики початкової освіти