І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з психології

20-21 лютого на гуманітарному факультеті відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з психології.

З метою виявлення рівня теоретичної і практичної підготовки студентів до майбутньої професійної діяльності, у програму олімпіади з напряму підготовки «Практична психологія» та спеціальності 053 «Психологія» включені такі етапи конкурсу: презентація «Моя професія – психолог», виконання письмових тестових завдань з психологічних дисциплін, аналіз психолого-педагогічної задачі та складання рекомендацій, алгоритм роботи психолога з корекції емоційної сфери дітей в дошкільному, молодшому шкільному та підлітковому віці (на вибір), складання запитань бесіди з дошкільником з метою з’ясування його ставлення до ігрової діяльності, складання анкети з метою дослідження пізнавальних інтересів молодших школярів.

Під час демонстрування презентацій студенти проявили повноту та послідовність викладу, оригінальність та новизну методів і рішень, уміння узагальнювати, пов’язувати теорію із практикою, грамотність, творче бачення проблеми. При виконанні тестових завдань студенти проявили знання з психологічних дисциплін.

Слід відмітити професійну спрямованість, науковий підхід, змістовність, конкретність  у презентації  Левицької К.В. (ПП-41), Бай К.Я. (ПП-41).

Найкращі теоретичні знання з психологічних дисциплін показали студенти   Штима В.В. (ПП-41), Поцко Т.В. (ПП-41) та Добра К.Ю. (П-3). Повний та детальний алгоритм корекційної роботи  психолога представлено Штима В. В.

Журі підвело загальні підсумки олімпіади і визначило переможців. Ними стали:

І місце – Левицька К.В. (ПП-41), 96 балів; Бай К.Я. (ПП-41), 96 балів;

ІІ місце – Штима В.В. (ПП-41), 89 балів; Поцко Т.В. (ПП-41), 86 балів;

ІІІ місце – Добра К.Ю. (П-3), 84 бали; Юсько О.В. (ПП-41), 84 бали.

Вітаємо наших переможців!

Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, нових звершень та лише позитивних результатів!

Категорії: Кафедра психології