До уваги студентів!

В університеті, як і в державі, йдуть вибори. Ми обираємо голову Студентської ради університету. В цьому році двоє колег виявили бажання балотуватися на таку важливу посаду – це студентка 3 курсу факультету економіки, управління та інженерії Сочка Леся та студентка 3 курсу факультету туризму і готельно-ресторанного бізнесу Кіш Еріка.

Студентська рада університету

Пропонуємо переглянути коротеньку інформацію про кандидатів:

Передвиборча програма кандидата на посаду голови Студентської Ради

Я, Сочка Леся студентка третього курсу факультету економіки, управління та інженерії, подаючи заяву на посаду Голови студентської ради університету ставлю за мету продовження розвитку студентського самоврядування та залучення ще більшої кількості студентів до співпраці у його відділах. Адже сьогодні як ніколи студентське самоврядування займає важливу ланку у нашому житті. Важливим також є той аспект, що для прийняття рішень, котрі стосуються студентства загалом повинні долучатися усі студенти, які мають свою думку щодо певного питання, та пропозиції вирішення проблем.

Студентська рада – це не одна людина! Це всі студенти, які навчаються у стінах нашого університету. І думка кожного повинна бути врахована!

Визначаючи пріоритетом майбутньої роботи наближення студентського самоврядування до пересічних студентів та збільшення їх впливу на його функціонування, я встановлюю наступні цілі, досягти яких планую на посту голови студентської ради:

 1. Збільшення прозорості в роботі органів самоврядування та відбудова його авторитету.
 2. Розширення сфери організаційної роботи та проведення неформальних зустрічей з випускниками університету та спільна робота з організації круглих столів, лекцій, семінарів, культурних та розважальних заходів; заснування низки конкурсів та ігор зі спільною участю студентів та викладачів.
 3. Заохочення волонтерської діяльності: збільшення різноманіття акцій з допомоги дитячим будинкам, військовим госпіталям та ін.
 4. Підвищення рівня співпраці з представниками студентського самоврядування інших університетів та проведення спільних заходів.
 5. Заохочення студентів до участі у культурних програмах та спортивних змаганнях та підтримка ініціатив студентів (не лише наукова діяльність, а й творчі ідеї).

Проголосувавши за мене, ми разом зможемо створити нову, надійну команду, котра втілить прогресивні студентські погляди у нашому студентському житті.

Передвиборча програма кандидата на посаду голови Студентської Ради

Я, Кіш Еріка Омелянівна студентка третього курсу факультету туризму та готельно-ресторанного бізнесу, балотуюсь на посаду Голови Студентської Ради, тому що хочу всебічно розвивати студентські ініціативи нашого університету.

Починаючи з шкільних років беру безпосередню участь в освітніх, розважальних проектах. Вважаю, що мої ідеї та прикладені зусилля стануть цікавими та корисними для студентів МДУ, звісно із залученням ініціативних студентів,адже командна робота є інтенсивнішою та прогресивнішою. На мою думку, молодь повинна бути соціально активною, а навчання захоплюючим процесом, тому ставлю собі за завдання мотивувати наших студентів до дій в університеті та поза його межами.

Передвиборча програма:

 • залучення всіх факультетів університету до активного студентського життя;
 • підтримка ініціативності студентів;
 • постійне інформування студентів про заплановані заходи через соціальні мережі (FACEBOOK,INSTAGRAM, VIBER);
 • обмін досвідом зі студентами інших ВНЗ країни;
 • проведення цікавих курсів, майстер-класів та лекцій із залученням популярних спікерів на обрані тематики;
 • організація тематичних свят та вечірок;
 • залучення студентів до соціального життя м.Мукачева;
 • організація екскурсій для студентів всіх курсів;
 • проведення масових спортивних заходів (марафони, конкурси,велозаїзди, походи);

Голосуйте за мене, якщо моя програма здається вам змістовною та корисною!