Яке найпопулярніше свято серед студентської молоді? – звичайно День студента, що припадає на 17 листопада і святкується майже в усіх країнах світу. Це свято, коли переповнюють почуття радості та романтики. Святкування розпочалось із студентського флеш-мобу та продовжилось  в актовій залі МДУ.

Традиційно розпочала свято ректор університету Щербан Т.Д., привітавши усіх з цим чудовим днем. Команди КВН зарядили усіх присутніх чудовим настроєм та позитивом, додали драйву музичні привітання від талановитих студентів. Продовжилося свято закритою студентською вечіркою у Fusion club.

День студента у Мукачівському державному університеті – чудове свято, як для першокурсників, так і для старших курсів, і просто для тих, хто колись був студентом. Адже бувших студентів не буває!