Вітаємо призерів Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Географія» !!!

10-12 квітня 2019 року в Київському національному університеті  імені Тараса Шевченка на базі географічного факультету відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів закладів вищої освіти України з географії. У ІІ етапі Олімпіади брали участь 72 студенти із 27-х вищих навчальних закладів усіх областей України.

Програмні заходи II етапу Всеукраїнської олімпіади відбувалися у два дні: перший тур Олімпіади передбачав теоретичні і тестові завдання з різних географічних дисциплін, другий –  містив питання практичного характеру. До складу журі Всеукраїнської студентської олімпіади ввійшли представники 10-ти закладів вищої освіти різних регіонів України, в  тому числі Києва, Тернополя, Харкова, Львова,  Чернівців, Одеси, Вінниці, Луцька, Кропивницького, Херсона, Полтави, Кривого Рогу, Мелітополя, Ужгорода.

Учасниками II етапу Всеукраїнської олімпіади були студенти Мукачівського державного університету спеціальності «Географія» – Мучичка Василь та Бохонько Тетяна. За підсумками двох конкурсних етапів вони здобули призове третє та п’яте місця та увійшли до числа найкращих студентів-географів України.

Кафедра туризму і географії Мукачівського державного університету щиро вітає та пишається здобутками студентів-переможців спеціальності «Географія».

Категорії: Кафедра туризму і географії